Manufacturer No:F18158_HEKLA-RZ-LENS
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories COLOR MIXING SUBLENS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Sublens |
| For Use With: | G2 Connectors Sockets |
| Series: | HEKLA |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 33.6 mm |
| Height: | 2.9 mm |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 45 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.024692 oz |
HOT
2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

46.142.1001.50
Brand:BJB

1474386
Brand:Phoenix Contact

46.485.1111.50
Brand:BJB

47.319.6060.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

47.360.1010.50
Brand:BJB

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

46.131.U801.89
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






