Manufacturer No:6-2154874-3
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Solderles LED Holder 1Piece for CLL040
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen CLL040 |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 3.7 mm |
| Length: | 28.3 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 28.3 mm |
| Unit Weight: | 0.080001 oz |
HOT
46.485.1115.50
Brand:BJB

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.121.-305.80
Brand:BJB

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B

4-2213480-1
Brand:TE Connectivity / P&B

5-2154874-1
Brand:TE Connectivity / AMP

TTR-LENS10
Brand:Banner Engineering

2213118-2
Brand:TE Connectivity / AMP

2328118-2
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






