Manufacturer No:47.319.6024.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 47.319 Series COB Connector for Bridgelux Citizen Edison Opto Lextar Osram Soleriq Prolight Opto Seoul Semiconductor Sunpu Tridonic VS Lighting Solutions Ledtech Everlight Luminus itswell Liteon Samsung
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 40 mm |
| Height: | 4.85 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 420 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.105822 oz |
HOT
1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

2213929-4
Brand:TE Connectivity

2213580-1
Brand:TE Connectivity

2174024-1
Brand:TE Connectivity

1474461
Brand:Phoenix Contact

2213382-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.6024.50
Brand:BJB

1474370
Brand:Phoenix Contact

46.485.1118.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






