Manufacturer No:6-2154874-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Solderles LED Holder 1Piece for CLL020
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen CLL020 |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 3.7 mm |
| Length: | 13.8 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 13.8 mm |
| Unit Weight: | 0.064022 oz |
HOT
1474399
Brand:Phoenix Contact
1015-1038-1
Brand:New Energy

180555-1034
Brand:Molex

2213929-6
Brand:TE Connectivity

1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

46.485.1115.50
Brand:BJB

2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

5-2154874-2
Brand:TE Connectivity / P&B

1474364
Brand:Phoenix Contact

F17438_HEKLA-G2-I
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






