Manufacturer No:46.131.-398.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Wire release tool SMD Mini-flex terminal block plastic
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Wire Release Tool |
| For Use With: | 46.131/132 SMD Mini-Flex Terminal Block Connectors |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 62.4 mm |
| Mounting Style: | - |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 15 mm |
| Unit Weight: | 0.035274 oz |
HOT
2328118-3
Brand:TE Connectivity / AMP

F18158_HEKLA-RZ-LENS
Brand:Ledil

46.485.1116.50
Brand:BJB

4-2325811-2
Brand:TE Connectivity

46.142.1001.50
Brand:BJB

1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

47.360.1030.50
Brand:BJB

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1474386
Brand:Phoenix Contact

2-2332966-4
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






