Manufacturer No:XEJPL5207CR
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials SOLID SHAFT CREAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Outside Diameter: | 6 mm |
| Height: | 26 mm |
| Material: | Plastic |
| Series: | PTC-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.029983 oz |
HOT
PKA50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL6052INI
Brand:Amphenol Piher

11K5015-JMNB
Brand:Grayhill

420063B1/4
Brand:Apem

PKB70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKG40B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B
420061B18
Brand:Apem
15A33B010
Brand:Vishay

PKES150B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKE60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






