Manufacturer No:947706-001
Manufacturer:Grayhill
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Rotary DIP Switch Actuator Knob Gray
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Grayhill |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Pointer/Selector |
| Shaft Diameter: | 3.56 mm |
| Outside Diameter: | 10 mm |
| Height: | 10 mm |
| Material: | Plastic |
| Design: | Smooth |
| Color: | Gray |
| Indicator Style: | Notch on Skirt |
| Brand: | Grayhill |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
PKS1132B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B

MPKES90B1/4
Brand:Apem
MPKES70B14
Brand:Apem

XEJPL5214CR
Brand:Amphenol Piher

KN1251B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KB700B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KD1250A1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKES150B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKS1104B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKE60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






