Manufacturer No:18A41B10
Manufacturer:Vishay
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Satin Chrome Wt Mrk 1/4dia 22.2mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Dials |
| Type: | Turns-Counting Dial |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 22.2 mm |
| Height: | 22.2 mm |
| Design: | Concentric with Brake |
| Indicator Style: | Numbers 15-Turn |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Spectrol |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.529109 oz |
HOT
KB700B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKS1103B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

15A11B10
Brand:Vishay / Spectrol

5209INI
Brand:Amphenol Piher

KN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
XBOPL5034NA
Brand:Amphenol Piher

KN900A1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PK1100B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKJT70B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KN700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






