Manufacturer No:JPEPL5272AMI
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials EJE DE MANDO PT15 FIG 1 AMARILLO ININFLAMABLE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Shaft Diameter: | 3.7 mm |
| Outside Diameter: | 6 mm |
| Height: | 12 mm |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| For Use With: | N-15 PT15 PTC15 |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
420031A14
Brand:Apem
XBOPL5034INI
Brand:Amphenol Piher

KLN500B1/8
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

11K5015-KMNB
Brand:Grayhill

H-22-6A-SB
Brand:Bourns

MPKES90B14
Brand:Apem

XEJPL5214CR
Brand:Amphenol Piher

15A11B10
Brand:Vishay / Spectrol

KPN500B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKG100B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






