Manufacturer No:CIO-120-DN-P
Manufacturer:Littelfuse
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules 1200:5 1.5inW FOOTED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Interface Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | CIO-DN |
| Product: | Communication Modules |
| Type: | Devicenet |
| Number of Channels / Ports: | - |
| Maximum Data Rate: | - |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Dimensions: | 138.68 mm x 25.4 mm x 86.36 mm |
| Interface Type: | CAN |
| Operating Supply Current: | 2 mA |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 130 VAC |
| Supply Voltage - Min: | 90 VAC |
| Unit Weight: | 4 oz |
HOT
Ag1171
Brand:Silvertel

BB-422PP9R
Brand:Advantech

PCI-10S-RS-R41
Brand:IEI

BB-485LDRC9
Brand:Advantech

DB9-USB-D3-M
Brand:FTDI

BB-USOPTL4-4P
Brand:Advantech

BB-485DRCI-PH
Brand:Advantech

FT-MOD-4232HUB
Brand:FTDI

BB-USO9ML2-LS-A
Brand:Advantech

PXE-13S-R51
Brand:IEI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






