Manufacturer No:RM-5700-2LSX-SA-ST
Manufacturer:Doodle Labs
Type:Routers
Description:Routers 5.6 GHz Japan Robotics Mini OEM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Doodle Labs |
| Product Category: | Routers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Routers |
| Frequency: | 5.65 GHz to 5.755 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Doodle Labs |
| Dimensions: | 47 mm x 28 mm x 5 mm |
| Flash: | 32 MB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Product Type: | Routers |
| RAM: | 64 MB |
| Series: | 5.6 GHz Japan Robotics Mini OEM |
| Subcategory: | Ethernet & Communication Modules |
HOT
5369
Brand:Adafruit

ICR-4461W3S
Brand:Advantech

RM-5700-2LSX-SA-ST
Brand:Doodle Labs

Z63000Z2910Z001Z70
Brand:TDK

HPL5K0TS048
Brand:XP Power

803346
Brand:Amphenol i2s

AS7331-AQFT
Brand:ams OSRAM

1234241
Brand:Phoenix Contact

1343023
Brand:Phoenix Contact

MTSMC-L1G2D-U
Brand:MultiTech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






