Manufacturer No:Z63000Z2910Z001Z70
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators Prototype - High Active Stack COM30S7
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Piezo Actuator |
| Voltage Rating: | - 10 V to 180 V |
| Stroke: | 55 um |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Length: | 7 mm |
| Series: | Multilayer Piezo Actuator |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Height: | 30 mm |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 2600 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| Self Resonant Frequency: | 44 kHz |
| other: | 15 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 7 mm |
HOT
HPT5K0TS048-L
Brand:XP Power

2838460000
Brand:Weidmuller

AFX00002
Brand:Arduino

EZ32-C100-EU
Brand:DIGI

108632
Brand:Basler

AS7331-AQFM
Brand:ams OSRAM

1343023
Brand:Phoenix Contact

040000200100
Brand:Industrial Shields
ICR-2041
Brand:Advantech

108633
Brand:Basler
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






