Manufacturer No:WISE-4010LAN-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 4-ch CI 4-ch DO IoT Ethernet I/O Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | Current Input Digital Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Voltage: | 30 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Output Type: | Current Digital |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 2.359 lbs |
HOT
WISE-4060-B
Brand:Advantech

1088130
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6017-D
Brand:Advantech

OACM-5
Brand:TE Connectivity

2688310
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

ADAM-6350-A1
Brand:Advantech

2659700000
Brand:Weidmuller

ADAM-6224-B
Brand:Advantech

2862369
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






