Manufacturer No:WISE-4051-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 8-ch DI IoT Wireless I/O Module with RS-
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 3 mA |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 14.109585 oz |
HOT
1990070000
Brand:Weidmuller

2750798
Brand:Phoenix Contact

ADAM-3014-AE
Brand:Advantech

ADAM-6260-B
Brand:Advantech

1072838
Brand:Phoenix Contact

1315180000
Brand:Weidmuller

1088129
Brand:Phoenix Contact
2453870000
Brand:Weidmuller

2701239
Brand:Phoenix Contact

WISE-4051-B
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






