Manufacturer No:ADAM-6251-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules MODBUS TCP MODULE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Current: | 100 mA |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ADAM-6251 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Tradename: | ADAM |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
OAC-5A
Brand:TE Connectivity

2901540
Brand:Phoenix Contact

WISE-4010LAN-B
Brand:Advantech

1088130
Brand:Phoenix Contact

WISE-S214-A
Brand:Advantech

ADAM-4150-C
Brand:Advantech

ADAM-6350-A1
Brand:Advantech

1087079
Brand:Phoenix Contact

1088131
Brand:Phoenix Contact

2884208
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






