Manufacturer No:WISE-4060LAN-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 4-ch DI and 4-ch Relay IoT Ethernet I/O
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Input Current: | 3 mA |
| Output Voltage: | 250 VAC 30 VDC |
| Output Current: | 3 A 5 A |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Series: | WISE-4060 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
HOT
ADAM-6051-D
Brand:Advantech

ADAM-6224-B
Brand:Advantech

ADAM-6060-D
Brand:Advantech

2659700000
Brand:Weidmuller

PCI-1730U-BE
Brand:Advantech

WISE-4060-B
Brand:Advantech

2702792
Brand:Phoenix Contact

2862369
Brand:Phoenix Contact

GRT1-TS2P
Brand:Omron Automation and Safety

2009360000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






