Manufacturer No:3090606
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT C-Profile 1000 x 6 x 6 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 6 mm |
| Thickness: | 6 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
071923
Brand:Bourns

MMZ0603A601ET000
Brand:TDK

SCR39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

SCF39XV-130-1R7A022JH
Brand:KEMET
PM9407.104NLT
Brand:Pulse Electronics

21179031
Brand:Laird Performance Materials

SCF47X-200-S1R8B011JH
Brand:KEMET

74274199
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






