Manufacturer No:30829048
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 29 x 4.8 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 29 mm |
| Thickness: | 4.8 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOTPM9407.204NLT
Brand:Pulse Electronics

SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

SCF56X-400-S2R4B009JH
Brand:KEMET

21859051
Brand:Laird Performance Materials

MMZ0603A331ET000
Brand:TDK

SCF39XV-120-1R6A024JH
Brand:KEMET

7426926222
Brand:Wurth Elektronik

74274179
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-200-Z2R1A012JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






