Manufacturer No:7427222
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT 42Ohms 23Pol
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 42 Ohms |
| Inside Length: | 31.6 mm |
| Outside Length: | 35.5 mm |
| Outside Width: | 5 mm |
| Inside Height: | 1 mm |
| Outside Height: | 8 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 3 W 800 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Inside Width: | 1 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| Shape: | Flat Ribbon |
| other: | 162 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

SCR39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

SCR39XV-440-Z2R0B005JH
Brand:KEMET

SCF47X-500-S2R4B005JH
Brand:KEMET

SCT39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

21859051
Brand:Laird Performance Materials

74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCF47X-200-S1R8B011JH
Brand:KEMET

SCF39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET

ICI70CGI-102
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






