Manufacturer No:PM9407.304NLT
Manufacturer:Pulse
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 280uH 14A 7pF SMT AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | PM9407.xxxNLT |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Inductance: | 280 uH |
| Impedance: | 1.6 kOhms |
| Tolerance: | 35 % |
| Maximum DC Resistance: | 4.8 mOhms |
| Self Resonant Frequency: | 1.57 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Package / Case: | 24.9 mm x 21.6 mm |
| Length: | 24.9 mm |
| Width: | 21.6 mm |
| Height: | 16.9 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Chokes |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
HOT
30818045
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-150-S1R7A011JH
Brand:KEMET

SCF47X-450-S2R3B006JH
Brand:KEMET

3081804
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-120-S1R5A017JH
Brand:KEMET

SCF47X-350-S2R1B008JV
Brand:KEMET

ACT45C-101-2P-TL000
Brand:TDK

782219241
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






