Manufacturer No:FPM-7211W-P3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21.5" Industrail Monitor with PCT touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7211W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 19.731 lbs |
HOT
FPM-221W-P4AE
Brand:Advantech

IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech

IDS-3206G-80VGA1E
Brand:Advantech

FPM-817S-R6AE
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT-AR
Brand:4D Systems

PIM537
Brand:Pimoroni

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

20-101-0497
Brand:DIGI

FPM-215-R8AE
Brand:Advantech

20-101-0535
Brand:DIGI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






