Manufacturer No:FPM-815S-R6AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15" XGA Ind. Monitor Res Touch SS beze
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| Series: | FPM-800S |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 15 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1024 x 768 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 405.3 mm x 329.4 mm x 59.3 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOTMIKROE-241
Brand:Mikroe
IDM2040-7A
Brand:Bridgetek

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

7INCH_HDMI_LCD-PK
Brand:UDOO

MIKROE-4721
Brand:Mikroe

FPM-7151W-P3AE
Brand:Advantech

ELI70-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

ELI121-CRW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

BD070LIC3_MIPI
Brand:Boundary Devices

PDC-W210-D10-ATE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






