Manufacturer No:UPS-APLP4F-A20-08128
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP SQUARED Board with colour box packingApollo Lake. Intel N4200(F1). 8GB DDR4 128GB eMMC. Rev A1. 0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Pentium N4200 |
| Core: | Pentium N4200 |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 90 mm x 85.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP eDP Ethernet GPIO HDMI I2S MIPI-CSI mPCIe SATA UART USB 2.0 USB 3.0 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
102110767
Brand:Seeed Studio

WAFER-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

34009-0400-13-5
Brand:Kontron

110991824
Brand:Seeed Studio

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

UP-APL03C2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

UPN-APLC2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

102110547
Brand:Seeed Studio

UPN-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

110110147
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






