Manufacturer No:110110145
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers reComputer J4012-Edge AI Device with Jetson Orin NX 16GB Module 4xUSB 3.2 M.2 Key E & Key M Slot Aluminum Case 128GB NVMe SSD Pre-installed JetPack System
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Frequency: | 918 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 19 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 130 mm x120 mm x 58.5 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Memory Size: | 16 GB |
| Memory Type: | LPDDR5 |
| On-Board Storage Size: | 128 GB |
| On-Board Storage Type: | NVMe |
| Series: | reComputer |
| Subcategory: | Computing |
HOT
GUM3703FEBY
Brand:Gumstix
SK-KR260-G
Brand:Xilinx

UPN-EHLX4RE-A10-0864
Brand:AAEON UP

BNUC11TNHI70000
Brand:Intel

102110782
Brand:Seeed Studio

SM-K26-XCL2GC
Brand:Xilinx

KINO-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel

110991327
Brand:Seeed Studio

SM-K26-XCL2GC-ED
Brand:Xilinx
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






