Manufacturer No:RQI-57
Manufacturer:ADLINK Technology
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers ROScube-I Intel Core i7-9850HE RQI-57 DDR4 32G 256GB SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ADLINK Technology |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Intel Core i7 |
| Chipsets: | CM246 |
| Frequency: | 2.7 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Installed RAM: | 16 GB |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 32 V |
| Interface Type: | Ethernet I2C PCIe Serial USB |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 210 mm x 240 mm x 165 mm |
| Brand: | ADLINK Technology |
| Memory Size: | 16 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| On-Board Storage Size: | 256 GB |
| On-Board Storage Type: | SSD |
| Processor Series: | i7-9850HE |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
| Part # Aliases: | ROSCUBE-I RQI-57 |
HOT
UPN-EDGE-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

102110646
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

BNUC11TNHI30L00
Brand:Intel

BNUC11TNKI70000
Brand:Intel

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

BKCM11EBI38W
Brand:Intel

102110547
Brand:Seeed Studio

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

102110782
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






