Manufacturer No:FG-23329-D65
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones FG-23329 Microphone; RFI Improved
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 4.4 kOhms |
| Current Rating: | 50 uA |
| Sensitivity: | - 53 dBA |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 2.56 mm |
| Depth: | 2.56 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.088805 oz |
HOT
CMM-3729AT-42308-TR
Brand:CUI Devices

CMEJ-4618-42-L120
Brand:CUI Devices

SPK0838HT4H-1-7
Brand:Knowles

TO-24611-000
Brand:Knowles

MP23DB02MMTR
Brand:STMicroelectronics

ICS-43434
Brand:TDK InvenSense

MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense

CMM-3729AB-38308-TR
Brand:CUI Devices

CMEJ-4618-42-L015
Brand:CUI Devices
MM20-33639-000
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






