Manufacturer No:CPI-137-83T
Manufacturer:CUI Devices
Type:Audio Indicators & Alerts
Description:Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer 13.9 mm 7.5 mm deep P 5 VDC 83 dB Through Hole Audio Indicator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Piezo Buzzers & Audio Indicators |
| Product: | Indicators |
| Type: | Piezoelectric |
| Sound Pressure Level: | 83 dB |
| Tone: | Continuous |
| Frequency: | 4.8 kHz |
| Voltage Rating: | 5 VDC |
| Current Rating: | 10 mA |
| Termination Style: | Solder Pin |
| Mounting Style: | Through Hole |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 13.9 mm |
| Dimensions: | 13.9 mm x 7.5 mm |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Box |
| Product Type: | Audio Indicators & Alerts |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CI-32139-000
Brand:Knowles

AS05508MO
Brand:PUI Audio

CDS-2357-32-SP
Brand:CUI Devices

SPH0655LM4H-1
Brand:Knowles

CMI-1295IC-0385T
Brand:CUI Devices

CPI-1762-90-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CMC-6035T-C1
Brand:CUI Devices

CDS-4020-16
Brand:CUI Devices

IM70D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

IM73D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






