Manufacturer No:UTR-18225K-TT
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers Ultrasonic Transmitter/Receiver 225 Khz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Receivers |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Frequency: | 225 kHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Diameter: | 9.6 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Dimensions: | 9.6 mm x 9 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | UTR |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CPT-9019A-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CMC-6035T-C1
Brand:CUI Devices
5898
Brand:Visaton
CMM-4030DT-26164-TR
Brand:CUI Devices

CES-603318-24PM
Brand:CUI Devices

FC-23265-000
Brand:Knowles

ED-29689-000
Brand:Knowles

AS05508MO
Brand:PUI Audio

CMS-231137-158SP-X8
Brand:CUI Devices

GQ-30783-000
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






