Manufacturer No:CI-32139-000
Manufacturer:Knowles
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers RECEIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Receivers |
| Type: | Balanced Armature |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Frequency: | 500 Hz |
| Sound Pressure Level: | 131.5 dBA |
| Impedance: | 47 Ohms |
| Power Rating: | - |
| Shape: | Rectangular |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Length: | 9.47 mm |
| Width: | 7.18 mm |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
VEK-H-30108-000
Brand:Knowles

CMS-321437-24SP-X8
Brand:CUI Devices

BK-26824-000
Brand:Knowles
SPM0687LR5H-1
Brand:Knowles

ICS-41350
Brand:TDK InvenSense

CMS-28528N-L152
Brand:CUI Devices

CES-434313-28PM-67
Brand:CUI Devices
SD1209T3-A1
Brand:TDK

CES-603318-24PM
Brand:CUI Devices

CMS-20103-078SP
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






