Manufacturer No:KAS-700-0153
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Mics on Flex 2 Pack SPH08P7LM4H CORNELL2 Bottom Port PDM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 37 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 25 mmm |
| Width: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.65 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | KAS |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Part # Aliases: | CORNELL II |
| Unit Weight: | 0.504594 oz |
HOT
ICS-40800
Brand:TDK InvenSense
SPM0687LR5H-1
Brand:Knowles

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

ICS-40638
Brand:TDK InvenSense
5898
Brand:Visaton

CPI-1762-90-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80Y
Brand:CUI Devices

CPS-5952-100PM
Brand:CUI Devices

CMC-6035T-C1
Brand:CUI Devices

SMUTR-1040K-TT
Brand:PUI Audio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






