Manufacturer No:1301550161
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles 50A 3P4W 250V/3PH PLUG WATERTITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Product: | Plugs |
| Current Rating: | 50 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Series: | 130155 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 1.149 lbs |
HOT
739W-X2/45
Brand:Qualtek

130146-0107
Brand:Molex

1301410038
Brand:Molex

5600462
Brand:Phoenix Contact

HPT-3-FD
Brand:Amphenol Audio

RP34-SC-122
Brand:Hirose Connector

HPT-RT
Brand:Amphenol Audio

RRAC3I-G-000-0
Brand:REAN

1301490054
Brand:Molex

1301490003
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






