Manufacturer No:1301460065
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles ECTOR FOR FLIP LID MALE RCPT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Product: | Plugs |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Series: | 130146 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 5.156700 oz |
HOT
RP34L-5R-2PD(71)
Brand:Hirose Connector

NAC3FCA
Brand:Neutrik

1301490003
Brand:Molex

HPT-CAPSD
Brand:Amphenol Audio

NSSC-3
Brand:Neutrik

1301550161
Brand:Molex

SCNAC-04
Brand:Neutrik

1301470118
Brand:Molex

739W-X2/45
Brand:Qualtek

RP34L-5R-3PD(71)
Brand:Hirose Connector
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






