Manufacturer No:6051.2047
Manufacturer:Schurter
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords JumperCordset IEC320 16A 2.0m V-Lock
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Extension Cord w/Lock |
| Receptacle: | IEC-320-C19 Locking |
| Plug: | IEC-320-C20 |
| Cable Length: | 2 m |
| Current Rating: | 16 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Schurter |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 11 oz |
HOT
1300000077
Brand:Molex
AC06C13EU
Brand:Intel
1300830200
Brand:Molex

PC-ABK006F
Brand:Bel
1702002605
Brand:Advantech

223-00008
Brand:Laird Connectivity

1300870057
Brand:Molex
1700001947
Brand:Advantech

1300000097
Brand:Molex
YP11_YC13
Brand:MEAN WELL
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






