Manufacturer No:P29022-M2
Manufacturer:Amphenol
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords 3 PIN 14AWGF-STR2M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 14 AWG |
| Cable Length: | 2 m |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 600 V |
| Brand: | Amphenol SINE Systems |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | PowerBOSSlite M22 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | PowerBOSSlite |
HOTHFE/C19-U-O
Brand:TDK-Lambda

P29018-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

PC-ATLK030M
Brand:Bel
YP12_YC12
Brand:MEAN WELL

3-133-825
Brand:Schurter

BB-PWRCORD-US
Brand:Advantech

1700001524
Brand:Advantech
1300010030
Brand:Molex

IF13-US3-H05-3100-WF-200
Brand:Schaffner

17001A 10 B1
Brand:Volex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






