Manufacturer No:AC-C13 EU
Manufacturer:CUI Devices
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Accessories
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEE 7/VII |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | CUI Devices |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 7 oz |
HOT
1300000077
Brand:Molex

IL13-US1-SVT-3100-183
Brand:Schaffner

3-133-824
Brand:Schurter

1300830113
Brand:Molex

212099-01
Brand:Qualtek

1300910057
Brand:Molex

1300830265
Brand:Molex

1300000094
Brand:Molex

1300830284
Brand:Molex

P29018-M10
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






