Manufacturer No:381002-D01
Manufacturer:Qualtek
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualtek |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | Italy |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEI 23-50 |
| Cable Length: | 2.5 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Qualtek |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Power Rating: | 2.5 kW |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 75 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 8.640145 oz |
HOT
PC-ASLK020M
Brand:Bel

223-00007
Brand:Laird Connectivity
AC06C13UK
Brand:Intel

1700001524
Brand:Advantech

PC-ABK001F
Brand:Bel
AC06C05CN
Brand:Intel

1300000017
Brand:Molex

1300030063
Brand:Molex

3-135-930
Brand:Schurter

1300030057
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






