Manufacturer No:1700001524
Manufacturer:Advantech
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords US Power cord for 8" tablet (AIM-35 AIM-65)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Type: | AC Power Cord |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Brand: | Advantech |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 5.612705 oz |
HOT
IL13-US1-SVT-3100-183
Brand:Schaffner
1300010030
Brand:Molex

1300030063
Brand:Molex

223-00007
Brand:Laird Connectivity

3-133-823
Brand:Schurter

PC-ABK006F
Brand:Bel

P29018-M2
Brand:Amphenol SINE Systems

P28992-M2
Brand:Amphenol SINE Systems

1700001524
Brand:Advantech

3-133-810
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






