Manufacturer No:223-00007
Manufacturer:Laird Connectivity
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Sentrius IG60 Family AC Power Adapter US
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Connectivity |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Type: | AC Power Cord |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Brand: | Laird Connectivity |
| Packaging: | Each |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | IG60 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | Sentrius |
| Unit Weight: | 8.818490 oz |
HOT
1300000094
Brand:Molex

3-133-826
Brand:Schurter

350049-LD01
Brand:Qualtek

PC-ABK001F
Brand:Bel

1300910057
Brand:Molex

3-133-824
Brand:Schurter

P28976-M2
Brand:Amphenol SINE Systems

6051.2037
Brand:Schurter
RP34L-5PA-2SC(1857)(71)
Brand:Hirose Connector
AC06C05JP
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






