Manufacturer No:1700001947
Manufacturer:Advantech
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords US Power cord for 10" tablet (AIM-38 AIM-68)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Cable Length: | 1.83 m |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Brand: | Advantech |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 3.703942 oz |
HOTAC06C05EU
Brand:Intel

IL13P-D-UK1-H05-3100-200
Brand:Schaffner

1300000094
Brand:Molex
P28818-M6
Brand:Amphenol SINE Systems

1300030063
Brand:Molex

PC-BCK002F
Brand:Bel

212099-01
Brand:Qualtek

VL-0124-02-150K
Brand:Volex

3-133-824
Brand:Schurter

PC-ABK001F
Brand:Bel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






