Manufacturer No:ZED-F9P-02B
Manufacturer:u-blox
Type:GPS Modules
Description:GNSS / GPS Modules u-blox F9 multi-band GNSS High Precision module LGA 250 pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | GNSS / GPS Modules |
| Series: | ZED-F9P |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Interface Type: | I2C SPI UART USB |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | u-blox |
| Dimensions: | 22 mm x 17 mm x 2.4 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Product Type: | GPS Modules |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOTUWA.01
Brand:Taoglas

MGM240PA32VNA3R
Brand:Silicon Labs
JODY-W263-00A
Brand:u-blox

MGM240PA22VNA3
Brand:Silicon Labs

SRF3W077-100
Brand:Antenova

L000320-03
Brand:TE Connectivity

ESP32-C6-WROOM-1-N8
Brand:Espressif Systems

BGM240SA22VNA2
Brand:Silicon Labs

NEO-M9N-00B
Brand:u-blox

ZED-F9P-02B
Brand:u-blox
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






