Manufacturer No:WMRR124F-1
Manufacturer:Pulse
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wireless charger Rx antenna 11.5 nh
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 11.2 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 580 mOhms |
| Tolerance: | 10 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Diameter: | 24 mm |
| Height: | 0.45 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Current Rating: | 300 mA |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Termination Style: | Wire |
| Part # Aliases: | CWMRR124F-1 |
| Unit Weight: | 0.126940 oz |
HOT
BQ51221YFPT
Brand:Texas Instruments

IWTX5555DEEB100KF1
Brand:Vishay / Dale

BQ51025YFPT
Brand:Texas Instruments
760308101103
Brand:Wurth Elektronik

WCT38466-N0E0SST101
Brand:TDK

IWTX5050FEEB100KF1
Brand:Vishay / Dale

BQ51051BYFPT
Brand:Texas Instruments

WRM483265-10F5-12V-G
Brand:TDK
760308101410
Brand:Wurth Elektronik
760308111
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






