Manufacturer No:IWAS4832AAEB220JF1
Manufacturer:Vishay
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 22uH 5% Wrless Chrg Recv Coil/Shld
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Inductance: | 22 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 427 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Q Minimum: | 38 |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 48 mm |
| Width: | 32 mm |
| Height: | 1.6 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Dale |
| Lead Length: | 46 mm |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| Shape: | Rectangle |
| other: | 18 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Termination Style: | Wire Leads |
HOT760308105214
Brand:Wurth Elektronik

BQ51050BYFPR
Brand:Texas Instruments
WMRR124F-2
Brand:Pulse Electronics
RWC5050AK060-500
Brand:Laird Performance Materials

760308103305
Brand:Wurth Elektronik

WT505090-20K2-A10-G
Brand:TDK

146179-4011
Brand:Molex
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics

BP3621
Brand:ROHM Semiconductor

WCT38466-N0E0SST101
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






