Manufacturer No:TMS-SCE-3/4-2.0-S1-4
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Heat Shrink Tubing and Sleeves
Description:Heat Shrink Tubing & Sleeves TMS-SCE-3/4-2.0-S1-4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Heat Shrink Tubing & Sleeves |
| Type: | Printable Tubing |
| Color: | Yellow |
| Material: | Ribbon |
| Length: | 25 mm |
| Inside Diameter: | 19 mm |
| Recovered Diameter: | 6.3 mm |
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | TE Connectivity / Raychem |
| Product Type: | Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Part # Aliases: | 6176350001 |
| Unit Weight: | 0.033193 oz |
HOT
CC5516B04L
Brand:Amphenol Air LB France

151-03552
Brand:HellermannTyton

D-SCE-1K-3.2-50-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMSSCE3/82.00
Brand:TE Connectivity / Raychem

1610700000
Brand:Weidmuller

TMS-SCE-1/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-03563
Brand:HellermannTyton

EL8076-000
Brand:TE Connectivity

151-04038
Brand:HellermannTyton

CN3657-000
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






