Manufacturer No:TMS-SCE-1.5K-3/8-2.0-9
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Heat Shrink Tubing and Sleeves
Description:Heat Shrink Tubing & Sleeves TMS-SCE-1.5K-3/8- 2.0-9
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Heat Shrink Tubing & Sleeves |
| Type: | Printable Tubing |
| Color: | White |
| Material: | Ribbon |
| Length: | 50 mm |
| Inside Diameter: | 9.53 mm |
| Recovered Diameter: | 3.18 mm |
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | TE Connectivity / AMP |
| Product Type: | Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Part # Aliases: | 4554830001 |
| Unit Weight: | 0.017214 oz |
HOT
CN9937-000
Brand:TE Connectivity

1411102
Brand:Phoenix Contact
M23053/5-309-0
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-12/4-0-SP
Brand:TE Connectivity
TMS-SCE-2X-1K-3/8-9
Brand:TE Connectivity

151-04020
Brand:HellermannTyton
SO96-4-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04044
Brand:HellermannTyton
1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity

X4-12.0-0-FSP-SM
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






