Manufacturer No:151-03561
Manufacturer:HellermannTyton
Type:
Description:Cable Mounting & Accessories PA66HIRHSUV BK 150/BG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Black |
| Maximum Bundle Diameter: | 50.8 mm |
| Width: | 35.1 mm |
| Length: | 149.7 mm |
| Brand: | HellermannTyton |
| Diameter: | 6.3 mm |
| Flammability Rating: | UL 94 HB |
| Height: | 30.4 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
2383853-4
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

151-04038
Brand:HellermannTyton

151-03563
Brand:HellermannTyton

151-03552
Brand:HellermannTyton

156-03232
Brand:HellermannTyton

D-SCE-1K-3.2-50-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
1SNG626135R0000
Brand:TE Connectivity

ES2000-NO.1-C1-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

RNF-3000-12/4-X-SP
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






