Manufacturer No:1631910000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers WKM 8/30 1 BG=50 EA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Markers |
| Type: | Cable Marker |
| Material: | Polypropylene (PP) |
| Color: | Transparent |
| Length: | 3.5 mm |
| Width: | 8 mm |
| Series: | WKM |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 30 mm |
| Maximum Temperature: | + 80 C |
| Minimum Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.025821 oz |
HOTM23053/8-008-C
Brand:TE Connectivity / Raychem

2583720000
Brand:Weidmuller

QMRA309100
Brand:Amphenol Pcd

STD01W-3
Brand:TE Connectivity
1SNG626135R0000
Brand:TE Connectivity
1SNG603009R0000
Brand:TE Connectivity

151-04040
Brand:HellermannTyton

SO96-1-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04020
Brand:HellermannTyton

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






