Manufacturer No:TMS-SCE-1/2-2.0-S1-4
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Heat Shrink Tubing and Sleeves
Description:Heat Shrink Tubing & Sleeves TMS-SCE-1/2-2.0-S1-4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Heat Shrink Tubing & Sleeves |
| Type: | Printable Tubing |
| Color: | Yellow |
| Material: | Ribbon |
| Length: | 25 mm |
| Inside Diameter: | 12.7 mm |
| Recovered Diameter: | 4.2 mm |
| Shrink Ratio: | 2:1 |
| Brand: | TE Connectivity / Raychem |
| Product Type: | Heat Shrink Tubing and Sleeves |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Part # Aliases: | 4809650001 |
| Unit Weight: | 0.099126 oz |
HOT
151-04044
Brand:HellermannTyton

151-04026
Brand:HellermannTyton

CC5516B06L
Brand:Amphenol Air LB France

1631910000
Brand:Weidmuller

151-04032
Brand:HellermannTyton

0473560001
Brand:Weidmuller
DWHF-40/13-0-STK
Brand:TE Connectivity

RNF-3000-12/4-X-SP
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-1/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04022
Brand:HellermannTyton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






