Manufacturer No:151-04042
Manufacturer:HellermannTyton
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories MAGNET/TOP MOUNT J-HOOK 2"
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | J-Hook |
| Material: | Steel |
| Width: | 1.32 in |
| Length: | 2 in |
| Brand: | HellermannTyton |
| Height: | 4.82 in |
| Product: | Cable Supports |
| Series: | Magnetic Mounts |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
QD-2000-3-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

DWP-125-1/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem
M23053/4-304-0
Brand:TE Connectivity / Raychem

D-SCE-1K-6.4-50-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

APCL86P12
Brand:Amphenol Pcd

09580019901
Brand:HARTING

TMS-SCE-1/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP

RPS-1K-22-18/2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-9/3-0-SP
Brand:TE Connectivity

EL8074-000
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






