Manufacturer No:ICL-28R
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Inrush Current Limiters
Description:Inrush Current Limiters 28A Current Limiter DIN Rail Mnt
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Inrush Current Limiters |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail Mount |
| Termination Style: | Screw |
| Current Rating: | 48 A |
| Voltage Rating: | 180 VAC to 264 VAC |
| Width: | 52.5 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | MEAN WELL |
| Compliance: | EN55024 EN55035 EN61000-6-2 |
| Power Rating: | 6.44 kVA |
| Product Type: | Inrush Current Limiters |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Inrush Current Limiters |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
NTCLE400E3473HA
Brand:Vishay / BC Components
A1504AS26P2A
Brand:Measurement Specialties

NTCLE201E3103SBA
Brand:Vishay / BC Components

NTCLE300E3302SBA
Brand:Vishay / BC Components

MF-LSMF200X-2
Brand:Bourns
B57704M0103A001
Brand:EPCOS / TDK

NKA103C1B1
Brand:Amphenol Advanced Sensors

MF-PSML110/6-2
Brand:Bourns
NTCLE203E3103GB0
Brand:Vishay / BC Components
EF2G103FT-21E059
Brand:Semitec
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






