Manufacturer No:GA10K4D25
Manufacturer:TE Connectivity
Type:NTC Thermistors
Description:NTC Thermistors PRO2-PROBE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | NTC Thermistors |
| RoHS: | Details |
| B Parameter: | 3694 K |
| Resistance: | 10 kOhms |
| Tolerance: | 0.2 C |
| Mounting Style: | Ring Lug |
| Termination Style: | Wire Lead |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Package / Case: | - |
| Diameter: | 3.8 mm |
| Length: | 313 mm |
| Width: | 14 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Measurement Specialties |
| Product Type: | NTC Thermistors |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Thermistors |
| Unit Weight: | 0.084658 oz |
HOT
MF-LSMF200X-2
Brand:Bourns

MF-USHT016KX-2
Brand:Bourns

NTCLE413E2502H400A
Brand:Vishay / BC Components
B57702M0103J000
Brand:EPCOS / TDK

CTTS-203856-S02
Brand:Amphenol Advanced Sensors

PRG21BC1R0MM1RK
Brand:Murata Electronics

NTCLE400E3222HA
Brand:Vishay / BC Components
NTCLE203E3472FB0A
Brand:Vishay / BC Components

NTCLE428E3502H400A
Brand:Vishay / BC Components

NPPSH103F3T1NA001 REV A
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






